Oriola Marashi tregon gjoksin në të brendshme, sa seksi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

20/03/2020 22:49

Oriola Marashi tregon gjoksin në të brendshme, sa seksi

Rozë

Gazeta Express

20/03/2020 22:49

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka postuar sonte një foto ku shihet vetëm në të brendshme

Ajo ka reklamuar kështu gjoksin e saj seksi derisa ka thënë se fotografitë do të jenë pjesë e një kampanje të saj për të brendshme.

Ndryshe, Oriola vazhdimisht është e angazhuar në fotosesione.

Ajo tashmë ka shkruar se ka kontrata me disa firma të njohura të modës për reklamimin e bikineve dhe të brendshmeve të ndryshme. /GazetaExpress/