Oriola Marashi provokon nga shtrati - Gazeta Express
string(35) "oriola-marashi-provokon-nga-shtrati"

Oriola Marashi provokon nga shtrati

Yjet

Gazeta Express

04/03/2024 22:04

Njëra nga femrat më joshëse të showbizit shqiptar është Oriola Marashi.

Bukuroshja kujdeset që çdoherë t’i vë në pah asetet trupore.

Lexo Edhe:

Kështu ia ka bërë edhe në fotografinë e fundit, të publikuar në ‘Instagram’.

E shtrirë në shtrat, ajo vuri në pah gjoksin dhe linjat trupore.