Oriola, kombinon setet e fotografive që bëri gjatë marsit - Gazeta Express
string(56) "oriola-kombinon-setet-e-fotografive-qe-beri-gjate-marsit"

Yjet

Gazeta Express

01/04/2024 21:26

Oriola, kombinon setet e fotografive që bëri gjatë marsit

Yjet

Gazeta Express

01/04/2024 21:26

Modelja e njohur shqiptare, Oriola Marashi, ka zgjedhur të ndajë me ndjekësit e saj kujtime nga muaji i kaluar, përmes një koleksioni fotografish.

Bukuroshja ka publikuar në rrjetet sociale një set fotografish fantastike, ku shumë prej tyre shfaqin Oriolën në versione tejet seksi.

Lexo Edhe:

“Memories of march” (kujtime të marsit) është përshkrimi i përzgjedhur nga vetë Oriola për të shoqëruar këtë përmbledhje fotografish.

Ky set fotografik përfshin imazhe të ndryshme që e tregojnë modelen në momente dhe ambiente të ndryshme, nga bregdeti deri te ambientet e mbyllura.

Imazhet e ndara nga Oriola kanë marrë një pritje të ngrohtë nga fansat e saj, të cilët nuk kanë ngurruar me komente pozitive.

Adhuruesit e saj kanë vlerësuar jo vetëm bukurinë dhe sensualitetin që ajo përçon përmes këtyre fotografive, por dhe natyralitetin dhe autenticitetin që mbart secili imazh.