Organizohet mësim falas për deputetët - Gazeta Express
string(37) "organizohet-mesim-falas-per-deputetet"

Gazeta Express

13/02/2020 10:59

Organizohet mësim falas për deputetët

Gazeta Express

13/02/2020 10:59

Lëvizja politike nën moton “Le të mësojmë pak se boll doktoruam”, ka organizuar një aktivitet të quajtur “Shkollë falas për deputetë”.

Me këtë rast kjo organizatë në sheshin e Prishtinës po ofron mësim falas për të gjithë deputetët e Kuvendit të Kosovës.

Lexo Edhe:

Aty shihen të vendosura bankat, tabela dhe abetaret.

Kjo pasi që në seancën për zgjedhjen e qeverisë, shumë prej tyre kanë bërë gabime në lexim.