Operacion blic në Sarandë, efektivët ndalojnë kolegun e “Shqiponjave”, dyshohet për trafik droge - Gazeta Express

Shqiperi

Gazeta Express

12/06/2021 21:10

Operacion blic në Sarandë, efektivët ndalojnë kolegun e “Shqiponjave”, dyshohet për trafik droge

Shqiperi

Gazeta Express

12/06/2021 21:10

Një operacion blic i forcave të Drejtorisë së Përgjithshme të Policisë së Shtetit është zhvilluar sot në Sarandë.

Burime për News24 bëjnë me dije se para pak çastesh është ndaluar një efektiv i “Shqiponjave”, që punonte në Komisariatin e Policisë së Sarandës.

Lexo Edhe:

I ndaluari dyshohet për trafik narkotikësh. Operacioni vijon ende dhe pritet së shpejti një njoftim zyrtar nga autoritetet policore.