Olti Curri injoron Albin Kurtin, zgjedh Fjolla Morinën - Gazeta Express
string(53) "olti-curri-injoron-albin-kurtin-zgjedh-fjolla-morinen"

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2022 20:39

Olti Curri injoron Albin Kurtin, zgjedh Fjolla Morinën

TV/Film

Gazeta Express

27/05/2022 20:39

Edhe këtë të premte u transmetua episoda e pestë e emisionit “Mirage”.

Materiale të ndryshme dhe të ftuar “VIP” ishin pjesë e këtij episodi, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Në rubrikën “Kë zgjedh” i ftuar ishte edhe opinionisti Olti Curri.

Ai u “detyrua” të bënte zgjedhjen e tij  për fytyra të ndryshme publike.

Pse Olti injoroi Albin Kurtin dhe zgjodhi Fjolla Morina?, e kuptoni në materialin më poshtë:

Kliko për ta parë videon..