Oltës nuk i del inati me Luizin edhe jashtë shtëpisë së 'BBVA': Ia lashë vetë fitoren - Gazeta Express
string(82) "oltes-nuk-i-del-inati-me-luizin-edhe-jashte-shtepise-se-bbva-ia-lashe-vete-fitoren"

Oltës nuk i del inati me Luizin edhe jashtë shtëpisë së ‘BBVA’: Ia lashë vetë fitoren

Shqiperi

Gazeta Express

01/04/2023 23:05

Olta Gixhari ka lënë mbrëmjen e sotme gaën brenda shtëpisë së BBV Albania. Pas daljes Olta i kërkoi ndjesë publikut por edhe banorëve, duke theksuar se ajo që ndodhi brenda të mbetet aty, dhe të gjithë bashkë të nisin një njohe të re “pa mure.

“Unë doja ti kërkoja ndjesë kujtdo aty që kam lënduar pa ose me dashje. Dua t’i ftoj të gjithë tani që dolëm jashtë të nismim një njohje të re pa mure që na rrethojnë”, tha Olta.

Lexo Edhe:

Ndërkohë e pyetur nga Arbër Hajdari se kush do ta fitojë Big Brotherin, Olta duke qeshur tha se ajo tashmë dihet, duke nënkuptuar Luizin.

Arbri: Kush e fiton Big Brotherin?

Olta: Ajo dihet tashmë. Ja kam lënë vetë. Do ta përndjek gjatë gjithë jetës do e marr gjithmonë në telefon e do t’i them, ta lashë unë.