Olta vazhdon luftën me Zhaklinën: Do ta shkatërroj dhe... - Gazeta Express
string(53) "olta-vazhdon-luften-me-zhaklinen-do-ta-shkaterroj-dhe"

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 19:01

Olta vazhdon luftën me Zhaklinën: Do ta shkatërroj dhe…

TV/Film

Gazeta Express

30/12/2022 19:01

Gjumi në kamper është një nga kushtet më komode në këto ditë, kur të gjithë ankohen për gërhitjet e Luizit.

Dhe është Olta që e konfirmon këtë gjë, por jo pa thumbuar Zhaklinën e cila e ka dërguar atje.

Lexo Edhe:

“Një ditë kur të më pyesi ‘Vëllai i Madh’ çfarë dëshire ke, përveç se të shkatërroj Zhakinën, dëshira ime do ishte të tallesha çdo ditë në shtëpi vërdallë dhë në darkë të flija këtu”, thotë Olta.