Olta rikujton kohën kur nuk ishte shtatzënë - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 23:53

Olta rikujton kohën kur nuk ishte shtatzënë

Rozë

Gazeta Express

29/05/2020 23:53

Aktorja Olta Gixhari ka treguar para disa dite se është shtatzënë

Por, derisa po mësohet si të adaptohet me shtatzëninë e saj të parë, Olta ka shfaqur një foto nga e kaluara e saj ku ishte në top formë.

“Verë 2019, mishngrënësja”, ka shkruar ajo derisa fotoja e saj ishte realizuar në Malaga të Spanjës.

Olta është njëra prej aktoreve më të përfolura në Shqipëri kurse lajmi për shtatzëninë e saj kishte zënë pa përgatit shumë media atje pasi që aktorja ishte ende single dhe e pamartuar. /GazetaExpress/