Olta ia morri Luizin në film, çfarë thotë Kiara - Gazeta Express
string(46) "olta-ia-morri-luizin-ne-film-cfare-thote-kiara"

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 22:07

Olta ia morri Luizin në film, çfarë thotë Kiara

Yjet

Gazeta Express

10/07/2023 22:07

Kiara Tito ka dhënë si rrallëherë këto kohë një intervistë, ku ka folur për eksperiencës e saj te “Kepi i Vipave” si dhe projektet e ardhshme.

Në një intervistë për Edicionin Informativ në Top Channel, Kiara ka treguar se si ndihet në këtë rikthim të sajin.

Lexo Edhe:

“Më emocionon dhe më bën të ndihem krenare për veten. Nuk është e thjeshtë sepse unë kam 10 vite që jam pjesë e ekranit dhe kam fantazuar gjithmonë që një ditë duke ngjitur shkallët, avash-avash ashtu siç unë kam bërë, do të arrij në pikën që unë jam sot”, u shpreh Kiara.

Mes të tjerash Kiara është pyetur se si e sheh ajo Olta Gixharin si partneren e tij në filmin që pritet të vijë së shpejti “Në Kuadër të Dashurisë”?

“Për këdo nga banorët që kanë sakrifikuar ato 4 muaj, se nuk është e thjeshtë si eksperiencë më bëhet qejfi që të kenë një arritje, një sukses sepse kushdo nga ata luftoi”, shtoi Kiara.

Ndërkaq pas përfundimit të ‘Kepit të Vipave’, sezonin e ardhshëm Kiara Titon presim ta shohim sërish në ekranin e Top Channel.

“Më është propozuar diçka në Top Channel, megjithatë nuk mund ta tregojë ende se për çfarë bëhet fjalë, po besoj që diku do më shihni me patjetër.”, u përgjigj ajo.