Olta Gixhari ende nuk ka “guxim” t’ia tregojë fansave fytyrën e burrit të saj - Gazeta Express
string(74) "olta-gixhari-ende-nuk-ka-guxim-tia-tregoje-fansave-fytyren-e-burrit-te-saj"

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 22:14

Olta Gixhari ende nuk ka “guxim” t’ia tregojë fansave fytyrën e burrit të saj

Yjet

Gazeta Express

21/07/2023 22:14

Aktorja dhe njëra ndër yjet e Big Brother VIP Albania 2, Olta Gixhari, ka filluar pushimet e saj me familje

Por, derisa aktorja nuk heziton ta tregojë fytyrën e djalit të saj, këtë nuk e bënë edhe me burrin e saj.

Lexo Edhe:

Olta, pos emrit të burrit që e ka treguar gjatë kohës sa ishte në Big Brother, Dori – ai nuk është shfaqur asnjëherë publikisht dhe as nuk është takuar as me Oltën.

E fytyra e burrit të saj vazhdon të mbetet enigmatike edhe sot për media, derisa edhe në fotografitë që ka shpërndarë Olta ajo nuk ka treguar fytyrën e burrit të saj.

Ajo që shihet në serinë e fotove që ajo ka postuar janë vetëm këmbët e çiftit në njërën prej fotografive.

Kujtojmë se gjatë këtij Big Brother VIP Albania, Olta ishte bërë disa herë lajm nëpër mediat shqiptare, por që ajo asnjëherë nuk arriti që ta kalojë në lojë dhe pas lojës çiftin fitues të këtij Big Brother, Luiz Ejlli dhe Kiara Tito. /GazetaExpress/