Olta dhe Luizi shkelën rregullat, dënohen nga Vëllai i Madh - Gazeta Express
string(58) "olta-dhe-luizi-shkelen-rregullat-denohen-nga-vellai-i-madh"

Olta dhe Luizi shkelën rregullat, dënohen nga Vëllai i Madh

Rozë

Gazeta Express

28/01/2023 21:18

Luizi dhe Olta kanë thyer rregullat e shtëpisë. Ata folën për nominimet, një rregull ky që ndalohet nga Vëllai i Madh, të diskutohet në shtëpi.

Luizi: Unë për vete thjesht them që do nominoj këto persona.

Lexo Edhe:

Arbana: Nuk lejohet, është e ndaluar.

Olta: Unë vetëm momentin e fundit që fola për Diolën, isha pjesë e kësaj bisede.

Luizi dhe Olta u dënuan nga Vëllai i Madh për thyerjen e rregullave. Big Brother vendosi që ata të kenë zero buxhet personal. Ndërsa banorët e tjerë, do të kenë buxhet të përgjysmuar.