“O reptilian”, Qetësori nuk kursen fjalët për Kristin - Gazeta Express
string(50) "o-reptilian-qetesori-nuk-kursen-fjalet-per-kristin"

“O reptilian”, Qetësori nuk kursen fjalët për Kristin

Rozë

Gazeta Express

23/03/2023 23:06

Ngjarjet e krijuara në shtëpinë e Big Brother Vip Albania janë në qendër të vëmendjes.

Dhe padyshim që këto ngjarje janë fuqizuar edhe nga banorët e rinj, të cilët janë futur gjatë javëve të fundit në shtëpinë më të famshme në Shqipëri.

Lexo Edhe:

Ndërkohë, pas një nominimi të fortë me Luizin dhe Kristin, ishte Armaldo ai që la shtëpinë e “BBV” këtë të shtunë. Nga ana tjetër, Qetësori e ka komentuar Kristin me disa fjalë tepër të rënda dhe ironike.

Reptilian. Gjysma robot, gjysma njeri. Është fantashkencë ai, nuk është real“, ka thënë Qetësori.