‘O ma a ta kam prekur zemrën kur isha në barkun tënd’ Bora Zemani emocionon të gjithë me videon e Arborit - Gazeta Express

‘O ma a ta kam prekur zemrën kur isha në barkun tënd’ Bora Zemani emocionon të gjithë me videon e Arborit

Gazeta Express

12/12/2019 13:06

Moderatorja Bora Zemani ka ndarë në rrjetet sociale një video shoqëruar me një mesazh emocionues dedikuar djalit të saj, i cili feston 5 vjetorin e lindjes.

Në këtë 5 vjetor të Arborit, Bora ka ndarë copëza nga bisedat e tyre të ngrohta.

‘Shshshsh… qetesi!!! Arbori im ben 5 vjec sot dhe mami ka dy fjale per te thene:
Vertete nuk e kuptoj si kaloj koha kaq shpejt, Ti dje ishe nje bebe ndersa tani, nje djale i vogel llafazan qe me jep mend ose me pyet per cdo gje ?
Tani je rritur dhe e ke mesuar qe “shakpa” jane “shapkat”, qe “fuckla” jane “flluskat”, qe “oh maj gaj” eshte “oh my god” etj… ke pak problem “kondicionerin” qe i thua akoma “goconjer” por pune e madhe, keto zgjidhen.. problemin e kam tek pyetjet e tuaaa….”O ma, pse Zoti e ka vene shkronjen A te paren?” ??‍♀️, “Po Zoti a ka qene bebe?”?, “Pse ora kalon kaq shpejt?”?, “Pse nata eshte kaq e shkurter?”? dhe vazhdon pyet, “Ma, po kur isha te barku jot a ta kam prekur dot zemren?”. Nje pyetje qe te bene ta bertasesh pergjigjen…. PO, Arbor! Ma ke prekur zemren me ate doren tende te vogel magjike dhe e ke ndricuar kaq shume. ? Prandaj per nje gje jam e sigurt, ti je bekimi me i madh qe me eshte dhene ndonjehere ne jete! Urimet me te mira per SuperHeroin tim te vogel! Tani le te filloje festaaaa…. ??????????
#arbordashuria#myson#blessed‘ ka shkruar Bora krah videos së publikuar.