“O i lumi unë çka paska rrit nana”, BBVA nis me skenën virale të dasmës së Eriona Sejdiut - Gazeta Express
string(86) "o-i-lumi-une-cka-paska-rrit-nana-bbva-nis-me-skenen-virale-te-dasmes-se-eriona-sejdiut"

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 21:35

“O i lumi unë çka paska rrit nana”, BBVA nis me skenën virale të dasmës së Eriona Sejdiut

TV/Film

Gazeta Express

12/03/2024 21:35

Sonte, Big Brother VIP Albania, ka filluar prajmin në një formë më ndryshe së zakonisht.

Ledioni, i shoqëruar nga ish-banorët dhe persona të tjerë kanë realizuar skenën më virale në Tik tok për momentin, shkruan lajmi.net.

Lexo Edhe:

Eriona Sejdiu është martuar javë më parë, por hyrja e çiftit në dasme është bërë virale në rrjetet sociale.

Kështu Ledioni e nisi sonte prajmin duke valëzuar më këngën “Hajde mori nuse” dhe duke e realizuar videon virale.