Nxehet derbi, nuk përmbahen Ibrahimovici dhe Lukaku - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

26/01/2021 21:49

Nxehet derbi, nuk përmbahen Ibrahimovici dhe Lukaku

Futboll

Gazeta Express

26/01/2021 21:49

Milani është duke e mposhtur 1-0 Interin në San Siro.

Derbi është nxehur tashmë pasi pak para se skuadrat të shkojnë në pushim të pjesës së parë, Zlatan Ibrahimovic dhe Romelu Lukaku nuk përmbahen, raporton Gazeta Express.

Që të dy u ndeshkuan me të verdhë.