Nxehet debati! Kejvina shpërthen ndaj Luizit: Shembulli më i keq i mashkullit - Gazeta Express
string(75) "nxehet-debati-kejvina-shperthen-ndaj-luizit-shembulli-me-i-keq-i-mashkullit"

Nxehet debati! Kejvina shpërthen ndaj Luizit: Shembulli më i keq i mashkullit

Rozë

Gazeta Express

14/01/2023 23:35

Kejvina dhe Luizi janë përplasur në një debat të fortë sonte në spektakël, pas një komenti nga ky i fundit.

Kristi: Njerëz pa pikë personalitet!

Lexo Edhe:

Kejvina: kjo është normale, ja ta tregojë Luizit!

Luiziz: ajo më tha që  vetëm kostumin ke të bukur.

Kejvina: ky është limiti, shembulli më i keq i njeriut në shtëpi, nëse kjo situatë tejkalohet, unë largohem direkte nga emsioni. Si thotë ky qepe

Tea:  unë nuk e di si e mban publiku këtu!

Arbana: ju lutem , se jeni shembull, jini të sjellshëm. Kejvina e kuptoi që ai të ofendoi, por s’mund të përgjigjësh kështu me ofendime!

Kejvina: Unë i kam dalë përballë fytyrave si Luizi, nuk e toleroj këto!