Nuk vonon shumë, Vedati në rolin e Gixhës – banorët tjerë shkrihen së qeshuri - Gazeta Express
string(74) "nuk-vonon-shume-vedati-ne-rolin-e-gixhes-banoret-tjere-shkrihen-se-qeshuri"

Nuk vonon shumë, Vedati në rolin e Gixhës – banorët tjerë shkrihen së qeshuri

TV/Film

Gazeta Express

24/01/2023 19:54

Banori më i ri i ‘reality show’ Big Brother VIP Kosova, humoristi Vedat Bajrami, ka sjellë në shtëpinë e “Vëllait të Madh” goxha atmosferë pozitive.

Batutave dhe mënyrës së tij unike të të treguarit histori të ndryshme, vështirë se po iu përmbahen banorët e tjerë të shtëpisë.

Lexo Edhe:

Kësisoj, Vedati gjatë ditës së sotme ka hyrë pak në rolin e tij ikonik, të njohur si Gixha, teksa djemtë që ishin në oborr me të shpërthyen në të qeshura, posaçërisht Andi.

Për më shumë detaje, ndiqeni videon në linkun e mëposhtëm.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.