Nuk përmbahet as Nora Istrefi, shfaqet pa të brendshme gjatë pushimeve! - Gazeta Express

Gazeta Express

23/08/2020 9:04

Nuk përmbahet as Nora Istrefi, shfaqet pa të brendshme gjatë pushimeve!

Gazeta Express

23/08/2020 9:04

Nora Istrefi është padyshim një prej këngëtareve më të përfolura në media e publik.

Para pak muajve, ajo dhe këngëtari i njohur, Robert Berisha i dhanë fund martesës së tyre disa vjeçare.

E pas ndarjes Nora nuk mungon me postime në rrjete sociale, me postime të ndryshme.

Ajo se fundmi po i kalon pushimet në një vend luksoz.

Në imazhin e fundit, Nora duket përvëluese, ndërsa ajo që bie në sy është se Nora në këtë fustan duket si me qenë pa të brendshme.

Për me tepër shikoni foton…