Nuk ndalet Reali, shënon edhe Benzema një gol të bukur - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 22:18

Nuk ndalet Reali, shënon edhe Benzema një gol të bukur

Sport

Gazeta Express

24/11/2021 22:18

Real Madridi i ka shënuar tjetër gol FC Sheriffit.

Pas David Alaba dhe Toni Kroos, ka shënuar edhe sulmuesi, Karim Benzema.

Lexo Edhe:

Ai shënoi për 3-0 në minutën e 56-të, raporton Gazeta Express.