Nuk ndalet Milan, nuk ndalet Messias - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

01/12/2021 22:09

Nuk ndalet Milan, nuk ndalet Messias

Sport

Gazeta Express

01/12/2021 22:09

Milan i ka shënuar edhe tjetër gol Genoas.

Messias, pasi shënoi në Champions ditë më parë, ka marr zemër dhe po shkëlqen me Milanin.

Lexo Edhe:

Ai shënoi për 2-0 në pjesën e parë, ndërsa tani sapo ka shënuar të dytin personal dhe për 3-0 në pjesën e dytë, në minutën e 61-të, raporton Express.