Nuk ndalet Arta, kjo është foto e re e saj - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

21/02/2020 22:41

Nuk ndalet Arta, kjo është foto e re e saj

Rozë

Gazeta Express

21/02/2020 22:41

Arta Nitaj po vazhdon që të marrë rreze të diellit në Dubai

Bukuroshja pejane, e cila famën e mori nga një serial vendor, ka postuar disa nga fotot e saj të fundit që i ka bërë në qytetin arab të mëkateve.

Arta, e cila tashmë thotë se është edhe modele dhe jo vetëm aktore, ka postuar këtë javë disa foto ku fillimisht shfaqet para një makine të shtrenjtë Bugatti por edhe foto në bikine. /GazetaExpress/