Nuk ndalen debatet mes Eglës dhe Ilnisës: Mos më ngrit zërin - Gazeta Express
string(59) "nuk-ndalen-debatet-mes-egles-dhe-ilnises-mos-me-ngrit-zerin"

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 22:58

Nuk ndalen debatet mes Eglës dhe Ilnisës: Mos më ngrit zërin

TV/Film

Gazeta Express

03/04/2024 22:58

Në dhomën e ‘Torturës së Bardhë’ gjenden tre banorët e skualifikuar të formatit ‘BBV3’, Meriton, Egla dhe Ilnisa.

Këto dy të fundit pak momente më herët janë ‘përplasur’ me njëra-tjetrën, gjë që shpesh e kemi parë të ndodh mes tyre dhe gjatë qëndrimit në shtëpi me banorët e tjerë.

Lexo Edhe:

Gjithçka ka nisur teksa Ilnisa e ka pyetur Eglën lidhur me Meritonin: A je e qetë ti që e bëre përndjekës atë djalin?

E ndërsa Egla është munduar ‘të justifikohet’ teksa përgjigjet: Unë u skualifikova!

Por kjo gjë nuk e ka ndaluar Ilnisën të vazhdojë diskutimin e saj me Eglën që siç duket e ka ‘halë në sy’, teksa i është drejtuar me një ton të lartë.