“Nuk më ftoi në fejesën e djalit”, Remzia ka për t’i thënë diçka Mihrije Brahës - Gazeta Express
string(75) "nuk-me-ftoi-ne-fejesen-e-djalit-remzia-ka-per-ti-thene-dicka-mihrije-brahes"

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 23:00

“Nuk më ftoi në fejesën e djalit”, Remzia ka për t’i thënë diçka Mihrije Brahës

TV/Film

Gazeta Express

10/06/2022 23:00

Para disa ditësh, këngëtarja Mihrije Braha, fejoi djalin e saj, Platorin

Fytyra të shumta publike morën pjesë në fejesën e djalit të këngëtares, shkruan lajmi.net

Lexo Edhe:

Mirëpo, ajo çfarë morri vëmendje është se në këtë aheng nuk morri pjesë këngëtarja Remzie Osmani.

Për “Mirage”, Osmani, ka treguar se pse nuk ishte në fejesën e Platorit.

Përveç kësaj, ajo pati edhe disa fjalë për Mihrijen.

Se çfarë pati Remzie për ti thënë Mihrijes dhe si e priti ajo mos-ftesën këtë e kuptoni duke klikuar KËTU…