Nuk kanë fund skandalet në “Për’puthen”, Antonela dhe Atdheu shfaqen bashkë edhe në këtë vend - Gazeta Express

Nuk kanë fund skandalet në “Për’puthen”, Antonela dhe Atdheu shfaqen bashkë edhe në këtë vend

Rozë

Gazeta Express

13/04/2021 14:23

Antonela Berisha dhe Atdhe Xheravina janë dyshja më e përfolur e momentit në mediet rozë.

Fama që i dha emisioni “Për’puthen”, ka bërë që dyshja të komentohen gjërë e gjatë edhe për jetën e tyre personale.

Së fundi, ata kanë arritur të bëjnë lëmsh kokën e të gjithëve me disa fotografi të postuara në rrjetet sociale.

Në këto fotografi, dyshja shihen se janë në Milano bashkë por ata zgjedhën të mos japin më shumë detaje.