“Nuk ka shumë lojtarë si Vinicius” - Gazeta Express

Futboll

Gazeta Express

23/11/2021 23:50

“Nuk ka shumë lojtarë si Vinicius”

Futboll

Gazeta Express

23/11/2021 23:50

Carlo Ancelotti, trajneri i Real Madridit, e ka lavdëruar Vinicius Juniorin para ndeshjes në Ligën e Kampionëve me FC Sheriff.

Vini është në super formë këtë edicion.

Lexo Edhe:

Ai deri më tani në 17 paraqitje ka shënuar 10 gola dhe ka dhuruar 7 asiste.

“Nuk ka shumë lojtarë si VINICIUS 1 përballë 1. Ai duhet të përmirësohet dhe ka përulësinë për këtë”, u shpreh Ancelotti. /Gazeta Express/