“Nuk ju duroja dot fare”, Elgit Doda tregon çfarë mendonte për vëllezërit Veshaj - Gazeta Express
string(77) "nuk-ju-duroja-dot-fare-elgit-doda-tregon-cfare-mendonte-per-vellezerit-veshaj"

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 10:30

“Nuk ju duroja dot fare”, Elgit Doda tregon çfarë mendonte për vëllezërit Veshaj

Rozë

Gazeta Express

26/05/2022 10:30

Këngëtari Elgit Doda do jetë i ftuari i radhës në “Më lër të flas” të premten, program ky i moderuar nga dy vëllezërit Romeo dhe Donald Veshaj.

Në promon e emisionit të publikuar në rrjete sociale, Elgiti dëgjohet duke thënë: “Kam patur një mendim për ju që s’ju duroja dot fare”.

Lexo Edhe:

Me kalimin e kohës Elgiti ka ndryshuar mendim teksa tani i shohim të tre bashkë dhe me projekte e bashkëpunime të ndryshme.

The song "Picasso" by Elgit Doda, Donaldi and Romeo is published