“Nuk jam e afërt me motrën” - Gazeta Express
string(25) "nuk-jam-e-afert-me-motren"

“Nuk jam e afërt me motrën”

Yjet

Gazeta Express

22/12/2022 19:31

“Nuk jam e afër me Kate”

Kështu ka thënë Lottie Moss, e cila ka insistuar se ajo kurrë nuk ka qenë e afërt me motrën e saj supermodele dhe beson që ikoni i saj si modele e madhe i ka shkaktuar asaj “probleme”, derisa ajo e kishte gjetur vetën në faqen erotike, Ony Fans.

Lexo Edhe:

Modelja e re dukej se do të shkonte në trajektoren e motrës së saj Kate pasi që kishte nënshkruar kontratë me Storm Management kur ishte 14 vjeçare.

Tani, 22 vjeçare, defilimi në pistat e modës është zëvendësuar me foto të nxehta online që bëhen para për faqen erotike OnlyFans.

Lottie tha se ajo nuk është mbështetur nga motra e saj derisa ajo bëri tentativën e parë për të shkuar hapave të modës, kështu që shkoj sipas asaj që ndiente vet.

Ajo beson së me në fund ajo është larguar nga hija e Kate derisa shprehet hapur brenda një komuniteti që mendon si ajo dhe që janë më shpirt të lirë, shokët e saj me pullën e kuqe. /GazetaExpress/