Nuk është e këtij planeti - Gazeta Express
string(25) "nuk-eshte-e-ketij-planeti"

Yjet

Gazeta Express

06/06/2022 23:08

Nuk është e këtij planeti

Yjet

Gazeta Express

06/06/2022 23:08

Kim Kardashian ka treguar stilin e saj të fundit që ngjason me filmat fantashkencë teksa ka pasur të veshur një kostum maceje metalike

Stili i kohëve të fundit i Kim Kardashian është në “vibe”-in e duhur teksa ajo është paraqitur me një stil të kombinuar me veshje balenciaga.

Lexo Edhe:

41 vjeçarja është fotografuar në Los Angeles javën e kaluar duke u larguar nga studio, ku ajo ka bërë me vullnet fotosesionet dhe videot për brendin e saj që vlen miliarda.

Edhe pse ajo e di që kamerat po e shikojnë, Kim ka bërë poza me plot stil teksa shkon të makina e saj. /GazetaExpress/