Nuk e konfirmon Tuchel, Neymar në dyshim për Dortmundin - Gazeta Express

Sport

Gazeta Express

16/02/2020 20:52

Nuk e konfirmon Tuchel, Neymar në dyshim për Dortmundin

Sport

Gazeta Express

16/02/2020 20:52

Neymar mund të jetë jashtë edhe për ndeshjen me Dortmundin

Thomas Tuchel nuk ka konfirmuar nëse lojtari ka lënë prapa shqetësimet dhe është gati për lojë.

Ai ende nuk e di nëse Neymar Junior do të luajë kundër Borussia Dortmund në Ligën e Kampionëve.

“S’mund të ju them sot|, tha Tuchel për Canal+ kur u pyet nëse mund të konfirmojë se Neymar është gati për lojë.

“Duhet të presim deri në stërvitjen e nesërme. Duhet t’i shikojmë të gjithë nesër”. /Gazeta Express/