Nuk e fshehin më: Bora dhe Donaldi me familjarë bashkë në plazhet e jugut - Gazeta Express
string(72) "nuk-e-fshehin-me-bora-dhe-donaldi-me-familjare-bashke-ne-plazhet-e-jugut"

Rozë

Gazeta Express

01/08/2022 17:51

Nuk e fshehin më: Bora dhe Donaldi me familjarë bashkë në plazhet e jugut

Rozë

Gazeta Express

01/08/2022 17:51

Çifti më i përfolur kohëve të fundit, Donald Veshaj dhe Bora Zemani nuk e kanë pranuar akoma publikisht ribashkimin e tyre, mirëpo çifti ka filluar pushimet verore së bashku.

Dyshja është parë në jug të Shqipërisë duke i kaluar së bashku pushimet nën shoqërinë e familjarëve.

Lexo Edhe:

Në disa fotot të postuara nga JOQ Albania, shihet Bora në kafe me vëllain e vogël të binjakëve dhe më pas në një gomone, bashkë edhe me Donaldin, shkojnë në gjiret që janë më private.