Nuk e do vetëm Arsenali Ceballosin - Gazeta Express

Instant

Gazeta Express

11/07/2020 8:53

Nuk e do vetëm Arsenali Ceballosin

Instant

Gazeta Express

11/07/2020 8:53

Vazhdon të jetë në dyshim e ardhmja e Dani Ceballos.

Spanjolli është i huazuar në Arsenal dhe “Topçinjtë”, me urdhër të Mikel Artetës, ka mundësi që ta blejnë përfundimisht kartonin e spanjollit.

Sido që të jetë, nuk do të jetë vetëm Arsenali që do të dojë futbollistin, Betis dhe Valencia gjithashtu kanë shprehur interesim për lojtarin që s’ka të ardhme në Madrid, pasi nuk e do Zidane. /Gazeta Express/