Nuk duhet ta humbisni trailerin e ri të 'La Casa De Papel' - Gazeta Express

Gazeta Express

05/03/2020 18:11

Nuk duhet ta humbisni trailerin e ri të ‘La Casa De Papel’

Gazeta Express

05/03/2020 18:11

Ka dalë një trailer i ri për sezonën më të re të serialit ‘La Casa de Papel’ që do të dalë shumë shpejtë në Netflix.

“Le të fillojë kaosi”. Kështu është përshkrimi që i është lënë trailerit për sezonën më të re të serialit shumë të shikuar të Netflix, La Casa de Papel.

Pas një sezoni interesant dhe dramatik siç ishte ai i treti, tani po pritet në kaos i vërtetë pasi ekipi i udhëhequr nga ‘Profesori’ janë të lënduar nga ‘vrasjet’ e Nairobit e Lisbonës.

Seriali spanjoll është më i shikuari në këtë gjuhë në Netflix dhe do të publikohet në këtë platformë televizive më 3 prill./Gazeta Express/

View this post on Instagram

⁣ Let the chaos begin.⁣ Que comece o caos.

A post shared by La Casa de Papel (@lacasadepapel) on