“Nuk don zemra” – balada më e re e Shkurte Gashit me Ermalin - Gazeta Express
string(56) "nuk-don-zemra-balada-me-e-re-e-shkurte-gashit-me-ermalin"

“Nuk don zemra” – balada më e re e Shkurte Gashit me Ermalin

Muzike

Gazeta Express

20/12/2023 22:12

Dimri është kohë e baladave dhe e tillë është edhe balada e fundit që është lansuar sonte

“Nuk don zemra” quhet kënga më e re që e ka lansuar sonte këngëtarja Shkurte Gashi në bashkëpunim me Ermal Fejzullahu.

Lexo Edhe:

Kënga është bërë me muzikë dhe produksion të Bini Diez derisa tekstin e këngës e ka shkruar Donjeta.

Kënga është pritur mirë nga fansat e Shkurtes dhe Ermalit dhe për katër orë ka afër 100 000 klikime. /GazetaExpress/