Nuk do ta njihni Margot Robbien me këtë stil flokësh - Gazeta Express

TV/Film

Gazeta Express

29/09/2021 18:42

Nuk do ta njihni Margot Robbien me këtë stil flokësh

TV/Film

Gazeta Express

29/09/2021 18:42

Margot Robbie ka bërë flokët e saj ndryshe duke përdorur një paruke me kaçurrele, derisa ajo është duke xhiruar filmin “Babylon” në Los Angles

Margot Robbie nuk është njohur në sheshin e xhirimeve të filmit të saj Babylon që është duke e xhiruar në Los Angeles.

Lexo Edhe:

Të martën, aktorja 31 vjeçare ka vendosur një paruke me kaçurele që e bënë atë të duket ndryshe.

“Babylon”, ku Robbie luan me fituesin e çmimit Oscar, Brad Pitt në rolet kryesore, flet për “Kohën e Artë të Hollywoodit” dhe pritet që të jepet premierë në dhjetor të vitit 2022. /GazetaExpress/