Nuk do ta besoni sa e bukur është bërë vajza e Michael Owen - Gazeta Express
string(59) "nuk-do-ta-besoni-sa-e-bukur-eshte-bere-vajza-e-michael-owen"

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 20:24

Nuk do ta besoni sa e bukur është bërë vajza e Michael Owen

Yjet

Gazeta Express

05/05/2022 20:24

Vajza 19 vjeçare e Michael Owen, Gemma – një kampionë e Team GB në kalorësi – ka mahnitur me një veshje si marinare teksa i është bashkuar prindërve të saj në “Ladies Day” në garat e kalorësisë në Chester

Është një lidhje familjare për Michael Owen në “Ladies Day” për brendin e argjendarive “Boodle” dhe garat në Chester që u mbajt të enjten.

Lexo Edhe:

Ish heroi i Anglisë dhe Liverpoolit, Owen (42) i është bashkuar gruas së tij të bukur Louise dhe vajzës së bukur Gemma (19) për ditën e fundit të festivalit të majit.

Ish futbollisti është përshëndetur nga tifozët e tij teksa ai ka ecur për në fushë, ndërsa e dashura e tij e fëmijërisë, Louise dukej rrezatuese në një fustan të bardh teksa Gemma mahniti me fustanin e saj. /GazetaExpress/