Nuhiu starton për APOEL-in - Gazeta Express

Nuhiu starton për APOEL-in

Futboll

Gazeta Express

24/09/2020 19:42

Atdhe Nuhiu po vazhdon që të luajë rol kyç në skuadrën qipriote, APOEL ku ka startuar edhe sot

Sulmuesi kosovar u transferua të skuadra qipriote gjatë kësaj vere si lojtar i lirë dhe tashmë ka bërë vend në formacionin startues.

APOEL Nicosia luan sonte kundër skuadrës boshnjake Zrinjski dhe kërkon që të kalojë në fazën e playoffit të Europa Ligë.

Nuhiu do të jetë në qendër të Sulmit dhe ai do të ndihmohet nga krahët nga Ndongala dhe Zahid. /GazetaExpress/