Nuhiu gjen golin e parë për APOELin - Gazeta Express

Nuhiu gjen golin e parë për APOELin

Futboll

Gazeta Express

24/09/2020 20:53

Atdhe Nuhiu ka gjetur golin e parë për Apoelin dhe këtë në Europa Ligë

APOEL Nicosia është duke u ndeshur me skuadrën boshnjaku, Zrinjski.

Të parët që kaluan në epërsi ishin boshnjakët në minutën 11 me Josip Ivancic, por pas tre minutave barazoi APOEL me Afzili kurse Nuhiu i përmbysi boshnjakët me golin e tij në minutën e 26-të, që është i pari në Europa Ligë. /GazetaExpress/