Nora vjen me ca vargje dashurie këtë mbrëmje - Gazeta Express
string(44) "nora-vjen-me-ca-vargje-dashurie-kete-mbremje"

Nora vjen me ca vargje dashurie këtë mbrëmje

Yjet

Gazeta Express

23/12/2022 23:10

Këngëtarja Nora Istrefi është paraqitur sot me disa foto tepër të nxehta

E veshur me të kaltra, Nora është paraqitur tepër seksi në këtë të premte, por ajo ka ardhur me një thënie interesante për dashurinë.

Lexo Edhe:

“Nëse dashuria ime do të ishte pak më e fortë…A do të qëndroje?”, ka thënë ajo, sikur t’i drejtohej dikujt me këtë thënie.

Kujtojmë së Nora këtë vit ka qenë me këngë, derisa është përfolur për një ribashkim me ish burrin e saj, këngëtarin dhe prezantuesin, Robert Berisha. /GazetaExpress/