Nora shfaqet plot "elegancë" në fustanin e zi - Gazeta Express
string(43) "nora-shfaqet-plot-elegance-ne-fustanin-e-zi"

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 23:40

Nora shfaqet plot “elegancë” në fustanin e zi

Yjet

Gazeta Express

22/07/2022 23:40

Këngëtarja Nora Istrefi është parë tepër elegante në një paraqitje sonte

Nora, ka postuar një set të fotografive sonte në një fustan të zi, i cili thekson format e këngëtares.

E tërë këtë Nora e ka bërë për publikun e saj teksa ka treguar se gjatë natës së të premtes ajo do të këndojë në Pejë.

Kujtojmë se Nora ka publikuar kohëve të fundit një këngë në bashkëpunim me Shkurte Gashin dhe këngëtarin Bardhi. /GazetaExpress/