Nora në bikine, “kallet” plazhi - Gazeta Express

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 18:11

Nora në bikine, “kallet” plazhi

Yjet

Gazeta Express

11/07/2021 18:11

Këngëtarja Nora Istrefi ka treguar se ende është njëra ndër femrat më superseksi në Kosovë

Kosovarja sot është parë duke shëtitur në brigjet e detit bashkë me vajzën e saj Renee, derisa ajo tregon format e saj.

Lexo Edhe:

E veshur me një palë bikine të kaltra të mbyllura ajo ka të veshur edhe një këmishë të bardhë, sigurisht për t’u mbrojtur nga dielli.

“Ay Caramba” quhet kënga e fundit e këngëtares, një këngë kjo në bashkëpunim me Melinda Ademin dhe Gjikon e cila ka arritur më shumë se 4.8 milionë klikime. /GazetaExpress/