Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot me bikini - Gazeta Express

Nora Istrefi mahnit me format trupore në fotot me bikini

Rozë

Gazeta Express

12/07/2020 15:49

Nora Istrefi duket tejet joshëse në fotot në bikini.

Këngëtarja e njohur shqiptare, Nora Istrefi, së bashku me vajzën e saj Renee, po i shijojnë pushimet në bregdet.

Nora me ndjekësit po ndan imazhe të ndryshme, e me disa të fundit ka tërhequr shumë vëmendjen.

Këngëtarja ka pozuar në bikini, kështu edhe ka ‘mahnitur’ ndjekësit e saj të shumtë. Ajo dhe Robert Berisha i kanë dhënë fund martesës së tyre.

Pavarësisht kësaj nuk i kanë prishur raportet dhe respektojnë njëri-tjetrin. Sigurisht kjo për faktin se kanë kaluar shumë vite së bashku e tani vajzën e kanë në mes./Lajmi.net/