Nora Istrefi endet pa sytjena rrugëve të Malit të Zi - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 19:02

Nora Istrefi endet pa sytjena rrugëve të Malit të Zi

Rozë

Gazeta Express

12/09/2021 19:02

Këngëtarja e njohur, Nora Istrefi, ka publikuar fotografi nga Mali i Zi, atje ku po kalon edhe pushimet.

Teksa ndodhet në pushime ajo ka postuar disa foto në instagram me të cilat mori vëmendje.

Lexo Edhe:

Nora u shfaq veshur me pantallona të shkurtër dhe një bluzë të hapur rrugëve në Mal të Zi.

Kjo paraqitje kaq provokuese e ktheu edhe njëherë në qendër të mediave rozë ku të gjithë e komentuan për dukjen provokuese.