Nora feston ditëlindjen, shfaqet me veshje transparente nga Madridi - Gazeta Express
string(66) "nora-feston-ditelindjen-shfaqet-me-veshje-transparente-nga-madridi"

Yjet

Gazeta Express

27/03/2024 20:03

Nora feston ditëlindjen, shfaqet me veshje transparente nga Madridi

Yjet

Gazeta Express

27/03/2024 20:03

Këngëtarja, Nora Istrefi, më 25 mars festoi ditëlindjen e 38-të.

Këngëtarja me këtë rast udhëtoi për në Madrid për të festuar këtë përvjetor të lindjes.

Lexo Edhe:

Ajo duket se ishte e shoqëruar nga disa mikesha, në bazë të disa fotografive që ka shpërndarë në rrjete sociale.

View this post on Instagram

A post shared by NORA ISTREFI (@noraistrefi)

Në imazhet e reja, krijuesja e hitit “Më mungon” dukej në top formë në një fustan blu të tejdukshëm.

Dukjen e kompletoi me një palë taka ngjyrë bordo, aksesorë dhe grim të lehtë.

Përmes fustanit transparent, ajo ka vënë në pah fizikun e mrekullueshëm, të cilit i kushton kujdes të madh.

Nora numëron një karrierë të gjatë në skenë dhe tashmë shquhet për shumë hite.