Nora, e mahnitshme në bikine - Gazeta Express
string(27) "nora-e-mahnitshme-ne-bikine"

Nora, e mahnitshme në bikine

Yjet

Gazeta Express

01/07/2022 20:17

Këngëtarja Nora Istrefi është parë në formë të mirë në bikine

Ajo ka postuar një set të fotografive në bikine të gjelbra dhe ngjyrë ari, teksa është shfaqur provokative para fansave të saj.

“Me ktheni përsëri”, ka thënë ajo, duke aluduar kështu se këto foto janë bërë më parë dhe jo tani.

Ndryshe, Nora pritet që së shpejti ta sjell një këngë të re e ku do të këndojnë edhe Bardhi, Shkurte Gashi dhe Butrint Imeri. /GazetaExpress/