Nominimet bëhen në një mënyrë të veçantë, ja kush shkon në televotim për ditën e shtunë - Gazeta Express
string(86) "nominimet-behen-ne-nje-menyre-te-vecante-ja-kush-shkon-ne-televotim-per-diten-e-shtune"

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 1:06

Nominimet bëhen në një mënyrë të veçantë, ja kush shkon në televotim për ditën e shtunë

TV/Film

Gazeta Express

27/03/2024 1:06

Nominimet këtë mbrëmje janë bërë në një mënyrë tjetër.

 Vajzat në një tabelë, për vetëm 5 sekonda, do duhej të shkruanin emrin e një djali që do donin që të shpëtonin nga nominimi.

Lexo Edhe:

Ndërkohë nga ana tjetër, djemtë kanë bërë të njëjtën gjë, me emrat e vajzave. Meritoni për shkak se u zgjodh lider, ishte imun ndaj nominimeve. Çiftet e banorëve që zgjedhën emrat e njëri-tjetrit, i kanë shpëtuar nominimit.

Pas votimit, në nominim për të shtunën do të shkojnë, me pyetjen ‘kë doni të shpëtoni’: Julia, Roza, Rike, Egla, Liam dhe Ilnisa.