Noizy publikon “All Dem Talk”, një bashkëpunim me dy artistë të huaj - Gazeta Express

Noizy publikon “All Dem Talk”, një bashkëpunim me dy artistë të huaj

Gazeta Express

26/06/2020 21:00

Stina e verës është edhe periudha më e mirë për të prezantuar projektet e reja muzikore. Pavarësisht situatës së pandemisë dhe ndalimit të koncerteve, këngëtarët kanë punuar për hitet e tyre të verës.

Noizy ka publikuar mesnatën e të premtes “All Dem Talk” në bashkëpunim me dy artistët ndërkombëtarë, Gzuz & Dutchavelli.

Kënga e re, në më pak se 1 ditë ka arritur më shumë se 1.4 milionë klikime në platformën YouTube. Kënga e zhanrit hip-hop është punuar nga Noizy, Gzuz, Dutchavelli dhe Rvchet.

Deri më tani kënga renditet në vendin e 4-të në më të shikuarat në Gjermani, vendi 2 në Shqipëri dhe në pozicionin e 3 në Austri. /tvklan.al