Noizy paralajmëron këngën e tij të re nesër - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

26/03/2020 23:47

Noizy paralajmëron këngën e tij të re nesër

Rozë

Gazeta Express

26/03/2020 23:47

Noizy ka zgjedhur që nesër të publikojë këngën e tij të re

Sipas këngëtarit kënga e tij do të quhet “Nuk je bad” dhe është këngë që bën pjesë në albumin më të ri të Noizyit, Epoka.

Noizy nuk ka treguar kohën se kur do ta lansojë këngën përpos ditës që është gjatë ditës së nesërme.

Kujtojmë se kjo është kënga e parë e Noizyt pas një kohë te gjatë.

Kënga e tij e fundit solo e Noizyit ishte para tetë muajve, “Nuk kan besu”, kurse ai kishte sjell edhe një bashkëpunim me Elgit Dodën para dy muajve me titull “Rapstar”. /GazetaExpress/