Noizy i bën vetes dhuratë super luksoze - Gazeta Express

Rozë

Gazeta Express

25/11/2021 10:35

Noizy i bën vetes dhuratë super luksoze

Rozë

Gazeta Express

25/11/2021 10:35

Reperi, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik – Noizy është një ndër artistët më të preferuar nga publiku. Kjo ka bërë që ai të jetë edhe shumë i kërkuar në koncerte, duke grumbulluar sa më shumë të ardhura.

Reperi pa frikë klasifikohet te treshja e reperëve më të paguar në trojet shqiptare dhe si pasojë bën edhe një jetë super luksoze.

Lexo Edhe:

Së fundmi, Noizy i ka bërë vetes dhuratë një super makinë të tipit ‘Lamborghini’, e cila kap vlerën e afro 300 mijë eurove.

Këtë e ka bërë të ditur me në një postim të shpërndarë me ndjekësit në Instagram.

“Emri i saj është Alfa”, ka shkruar ai krahas postimit./abcnews.al