Noizy dhe Stresi flasin live pas rrahjes që pësoi Biiemtii - Gazeta Express
string(58) "noizy-dhe-stresi-flasin-live-pas-rrahjes-qe-pesoi-biiemtii"

Noizy dhe Stresi flasin live pas rrahjes që pësoi Biiemtii

Rozë

Gazeta Express

02/07/2022 10:46

Pas ngjarjes së pak javëve më parë, ku Noizy rrahu Cllevio-n, ka ndodhur një tjetër përplasje mes reperëve. Mësohet se grupi i Stresit ka rrahur keq ish anëtarin e TBA, i njohur si BMT. Dhe vetë Stresi ka publikuar një fotografi, ku BMT shihet komplet i gjakosur në fytyrë.

Reperi ishte shprehur se nuk do të shpëtonte paq pasi BMT e kishte sharë disa herë në rrjete sociale. “Familja është e shtrenjtë, mos ja shani askujt. Ky gangsteri”, ka shkruar Stresi krahas fotos së tij. Ndërkohë, Stresi ka folur lidhur me këtë ngjarje dhe me Noizyn.

Lexo Edhe:

Gjatë një live që kanë realizuar së bashku, ky i fundit dëgjohet duke thënë se duhet ta lënë me kaq. Ndërsa Stresi shton: “Familja është e shtrenjtë, asgjë tjetër nuk ka rëndësi”.

/abcnews.al